kontakt
kontakt
pomocník
pomocník
pravidlá bazáru
pravidlá bazáru
moje inzeráty
moje inzeráty
hľadať inzerát
hľadať inzerát
vložiť inzerat
vložiť inzerát

Cyklotrenažér KETTLER RACER RS

inzerát číslo: 99617 | 05.09.2018 - 15:24:32 | ponuka

Cyklotrenažér KETTLER RACER RS

Cyklotrenažér KETTLER RACER RS: Profesionálny Indoor Cyklotrenažér. Vôbec nepoužívaný (ani raz).
Info:
Najnovší cyklistický trenažér RACER RS bol vyvinutý pre ambicióznych cyklistov, ktorí sa chcú profesionálnemu cyklo tréningu venovať aj v zime. Výbava trenažéru ponúka rad vysoko kvalitných komponentov - od špeciálneho sedadla Selle Italia SLR, cez elektronické radenie prevodových stupňov, až po integrovaná riadidlá Vision. Fitness trenažér je navyše možné prepojiť so Smart Phone a využiť tak tréningové programy mobilné aplikácie KETTLER S-FIT. Môžete napríklad usporiadať on-line preteky, súťaže v štýle počítačových hier, alebo porovnať svoj výkon s ostatnými užívateľmi z komunity KETTFIT. Veľkou prednosťou je navyše aj softvér World Tours 2.0 , ktorý je súčasťou zariadenia a s ktorým možno trénovať na reálnych trasách po celom svete. Cyklistický trenažér KETTLER RACER RS bol vyrobený v Nemecku a táto tradícia Made in Germany už roky reprezentuje špičkovú kvalitu a spoľahlivosť. Vyrobený limitovaný počet kusov - 999 s vlastnou číslovanou ŠPZ.

Pre koho je cyklistický ergometer vhodný

Cyklistický ergometer Racer RS vychádza z najmodernejších poznatkov a technológií na trhu aerobných fitnes trenažérov a je určený ako pre hobby cyklistov, tak pre profesionálnych športovcov vyžadujúcich maximálne zaťaženie. Možnosť nastavenia vysokej záťaže, stabilná konštrukcia a bezúdržbový prevodový systém vyhovujú najmä športovcom, ktorí chcú podávať maximálne výkony a podrobne monitorovať svoju kondíciu. Prepojenie s osobným počítačom a špecializovaným tréningovým softvérom je atraktívne obzvlášť pre súťaživé povahy, ktoré tak získavajú jedinečnú možnosť zmerať svoje sily s komunitou v on-line pretekoch.

Praktické výhody trenažéru

Moderný a zábavný tréning - využite novú mobilnú aplikáciu S-FIT pre "chytré telefóny" a doplňujúci softvér World Tours 2.0.

Geometria a odolnosť rámu umožňuje zaujať všetky cyklistické pozície: jazdu v stoji, v sede aj v zaľahnutí.

Jazda bez obmedzenia - najmodernejší brzdný systém ergometra (elektromagnetická indukčná brzda) umožňuje podávať vysoké tréningové výkony až do výšky 1000 wattov, a pritom zaisťuje plynulý a tichý chod.

Komfortné ovládanie - vyskúšajte moderný sklenený dotykový displej s individuálnym nastavením sklonu.

Novinka: aplikácia KETTLER S-FIT

Cyklotrenažér Racer RS je možné vďaka rozhraniu Bluetooth prepojiť so Smart Phonom a využiť nové mobilné tréningové aplikácie KETTLER S-FIT.

Ako na to?

Stiahnite si bezplatnú tréningovú aplikáciu KETTLER S-FIT.

Pripojte váš Smart Phone pomocou Bluetooth k cyklotrenažéru KETTLER Racer RS.

Vyberte si z troch tréningových programov: Fun, Challenge a Expert, a začnite trénovať!

Tréningové programy aplikácie KETTLER S-FIT

CHALLENGE - Súťažte! Tréningový program Challenge je to pravé pre zapálených pretekárov. Otestujte svoju kondíciu na skutočných pretekárskych tratiach a v rôznych terénoch - vďaka funkcii Ghost môžete voliť trasy z troch úrovní náročnosti. Tak šliapnite do pedálov a zájdite svoj najlepší výkon! Choďte si za svojím cieľom, prekonajte sami seba aj ostatných súperov a vyhrajte zlatú medailu! Svoj úspech zdieľajte na Facebooku alebo Twitteri, alebo svoje výsledky jednoducho odošlite kamarátovi emailom. Svoj tréning tiež môžete podrobne vyhodnotiť na www.kettfit.com a sledovať zlepšovanie vášho výkonu.

Expert - Dajte si do tela! Program Expert ponúka náročný tréning nielen pre profi cyklistov. Najdôležitejšie tréningové dáta budete mať neustále na očiach (napr. frekvenciu šliapania, pulz, vzdialenosť a presnú rýchlosť). To nielen podporí váš výkon pri jazde, ale umožňuje tiež presnú a detailnú analýzu po tréningu na www.kettfit.com. Tu si môžete tiež viesť svoj tréningový plán. Vyberte si zo širokej ponuky tréningov a prispôsobte ich na mieru svojej aktuálnej kondícii a časovým možnostiam. S týmto tréningom dostanete naozaj zabrať!

FUN - Bavte sa! FUN je zábavný tréning na princípe počítačovej hry zameraný na efektívne spaľovanie kalórií. Zvoľte si svoje obľúbené jedlo alebo pitie a začnite trénovať. V priebehu tréningu sledujete, ako napríklad hamburger, ktorý "ste si dali", s vaším výkonom postupne ubúda. Sledujte, ako dlho vám trvá "spáliť" hamburger, chipsy alebo pohár coly, a získajte tak novú motiváciu pre vaše cvičenie aj zmenu životného štýlu. Na www.kettfit.com si môžete naplánovať vlastné tréningové ciele - kalórie nemajú žiadnu šancu!

Vyhodnotenie tréningu

Výsledky vášho tréningu môžete jednoducho odoslať a potom vyhodnotiť na www.kettfit.com. Navyše si tu môžete pravidelne aktualizovať váš osobný tréningový plán, alebo si stanoviť nové tréningové ciele.

Technický popis

Robustný rám s vyváženou geometriou pre dokonalú simuláciu bicykla, karbónový vzhľad s dizajnovými prvkami

Špeciálne, komfortné sedadlo Selle Italia SRL

Integrované časovkárske riadidlá Vision

Kombinované pedále: SPD v kombinácii s klasickým nášľapom (možnosť výmeny)
Elektromagnetická indukčná brzda, elektronická regulácia výkonu: 25 - 1000 W
Elektronické radenie prevodových stupňov

Špeciálna zotrvačník o hmotnosti 18 kg (jednotlivo kalibrovaný a vyvážený)

Šliapací stred osadený priemyslovými ložiskami

Plochý priemyselný remeň s pozdĺžnym drážkovaním

Napájanie: sieťová prípojka 230 V / 50 Hz

Mechanizmus vyrovnania nerovností podlahy pre maximálnu bezpečnosť a stabilitu, veľké kolieska pre jednoduchú prepravu

Tréningový počítač

Rozšírená ponuka programov pri použití aplikácie KETTLER S-FIT

Merané údaje : čas, vzdialenosť, rýchlosť, frekvencia šliapania, pulz, spotreba energie
Meranie tepu: hrudný pás POLAR pre meranie pulzu s presnosťou EKG je súčasťou balenia, Racer SR je vybavený integrovaným prijímačom signálu z hrudného pásu
Sklenený dotykový displej

Bluetooth rozhranie pre pripojenie Smart Phonom

Made in Germany 3 roky záruka, značkový servis u zákazníka testované podľa prísnych bezpečnostných noriem TÜV ohodnotené prestížnym certifikátom kvality GS

cena: 2 000,00 €

Kontaktné údaje inzerenta:

meno: Pavlina Malcharkova

lokalita: Bratislava I

e-mail: Kontaktný formulár

telefón: +421 911 511 911

Sdílet inzerát na facebooku

Inzerce súvisiace s inzerátom "Cyklotrenažér KETTLER RACER RS":

10.10.2018 - 22:15:12 ponuka Univerzalne stresne priecniky + nosice na 3 bicykle 80,00 € foto
18.09.2018 - 14:59:48 ponuka Cyklotrenažér KETTLER RACER RS 2 000,00 € foto
12.05.2018 - 15:49:05 ponuka karbonove kolesa 650,00 € foto
20.09.2017 - 13:27:13 ponuka Cyklotrialovy bajk 700,00 € foto
28.07.2017 - 15:40:04 ponuka Trenažér Elite Crono Mag 100,00 € foto
21.05.2017 - 13:17:20 ponuka Bežecká a cyklo LED blikačka 6,00 € foto
02.05.2017 - 12:13:17 ponuka Finančná pomoc pre tých, ktorí potrebujú peniaze k dispozícii. 55,00 € foto