kontakt
kontakt
pomocník
pomocník
pravidlá bazáru
pravidlá bazáru
moje inzeráty
moje inzeráty
hľadať inzerát
hľadať inzerát
vložiť inzerat
vložiť inzerát

ROSSANA-závlahové systémy,okrasné záhrady,vypredaj-tuja,hrab,vtáči zob-od 0,17€.....GOJI-Kustovnica čínska

inzerát číslo: 34949 | 22.03.2011 - 04:28:51 | ponuka

Je nám líto, táto ponuka už nie je platná. Pozrite sa na ďalšie inzeráty, ktoré by vás zaujímali v kategórii dom a záhrada.

ROSSANA-závlahové systémy,okrasné záhrady,vypredaj-tuja,hrab,vtáči zob-od 0,17€.....GOJI-Kustovnica čínska: Realizácia a servis závlahových systémov,projekt zdarma,dlhodobý servis,zazimovanie a spustenie na jar dohodou. Programator-plný digital značkový/nie z Číny/,zabezpečí kvalitné riadenie závlahového režimu Vašej záhrady.V sučastnej dobe 95% sa vyrába v Číne,preto je rozumné zvážiť do čoho investujem! Zabezpečíme Vám i položenie dlažby,realizáciu studne,zahradných doplnkov,..i ostatných prac s tym spojených.
Predaj okrasných rastlín-tuja,hrab,vtáčí zob-od 0,17€...a dalších 75druhov. GOJI-Kustovnica čínska-rastlina dlhovekosti a obrovskeho vitaminoveho potencialu..21+18...mrazuvzdorná,plody lahodnej chuti,listy sa sušia na čaj. predaj modrej skalice...1kg/3€..predaj ekologickeho granulátu k odburineniu dlažby-3g/m2 sa len jednoducho rozhodí do spar!!
www.rossana.topindex.sk

cena: 0,00 €

Kontaktné údaje inzerenta:

Inzerenta už nie je možné kontaktovať.

Sdílet inzerát na facebooku

Inzerce súvisiace s inzerátom "ROSSANA-závlahové systémy,okrasné záhrady,vypredaj-tuja,hrab,vtáči zob-od 0,17€.....GOJI-Kustovnica čínska":

19.05.2021 - 14:18:57 ponuka IBC kontajnery 65,00 € foto