kontakt
kontakt
pomocník
pomocník
pravidlá bazáru
pravidlá bazáru
moje inzeráty
moje inzeráty
hľadať inzerát
hľadať inzerát
vložiť inzerat
vložiť inzerát

VESTAX TYPHOON

inzerát číslo: 25313 | 06.10.2010 - 20:53:17 | ponuka

Je nám líto, táto ponuka už nie je platná. Pozrite sa na ďalšie inzeráty, ktoré by vás zaujímali v kategórii elektronika.

VESTAX TYPHOON

VESTAX TYPHOON: Na predaj DJ konzola Vestax TYPHOON, komplet zabalený v krabici s príslušenstvom - TRAKTOR LE sofware, ASIO 4 typhoon, manuál, USB kábel, hralo sa na nom par krat, je ako nový, záruka 2 roky, cena nového 260 €!!!!

Vestax Typhoon DJ Controller je all-in-One digitálny kontroler optimalizovaný pre Traktor, ktorý ponúka plnú kontrolu mixu, skrečovania a prehrávania hudby pre akéhokoľvek DJa. Začnite DJing už dnes s Vestax Typhoon a rýchlo nadobudnete skúsenosti, ako si vytvoriť vlastný mix pre podcasty, slide show či DJing na veľkých parties. Či už ste doma alebo na pódiu Typhoon so svojim softvér ktorý je dodávaný s konzolou vám umožní prehrávať automaticky bezproblémov playlisti či umožní profesionálné prechody medzi skladbami. Kontrolujte svoje skladby, tracki s taniermi vybavenými dotykovým senzorom a pomocou pitch fádera nadstavujte plynule BPM. Nechajte fádre ovládať hlasitosť a prechádzať plynule z jedného na druhý pomocou crossfáder-a. Nájdete všetky potrebné funkcie pre DJing. Či už ide o začiatočníkov alebo ostrieľaných profesionálov zasuňte TYPHOON do vášho počítača či Mac-a a staňte sa DJom!

cena: 220,00 €

Kontaktné údaje inzerenta:

Inzerenta už nie je možné kontaktovať.

Sdílet inzerát na facebooku

Inzerce súvisiace s inzerátom "VESTAX TYPHOON":

27.10.2022 - 10:31:54 ponuka Numark Mixtrak Pro 3 0,00 € foto
20.06.2022 - 20:54:51 ponuka Denon Dj 6000M 1 250,00 € foto