kontakt
kontakt
pomocník
pomocník
pravidlá bazáru
pravidlá bazáru
moje inzeráty
moje inzeráty
hľadať inzerát
hľadať inzerát
vložiť inzerat
vložiť inzerát

ostatné bazár

( 6 inzerátů )

ostatné bazár Kategórie ostatné bazár - zobrazuje inzeráty z kategórie ostatné, hobby, záľuby inzertného systému TOP-bazár.sk.
07.09.2021 - 12:13:44 | ponuka

Operátor textového chatu

Hľadáte si prácu, kde budete môcť voľne používať svoju predstavivosť z domu alebo kdekoľvek vám to bude vyhovovať? Potom pre vás máme ideálnu príležitosť! Sme medzinárodná spoločnosť, ktorá prevádzkuje online zábavnú sieť pre dospelých, ktorí hovoria po slovensky. Hľadáme ľudí, ktorí plynule hovoria po slovensky, na online prácu, na ktorej sa dá pracovať nezávisle a podľa vlastných podmienok....

Cena: 400,00 € » Detail inzerátu

26.03.2020 - 13:32:34 | ponuka

Výškové práce za použitia horolezeckej techniky

Výškové práce za použitia horolezeckej techniky. - zváranie vo výškach za použitia horolezeckej techniky -rizikové stínanie stromov -umývanie okien, čistenie presklených častí budov -umývanie a nátery fasády -oprava strešnej krytiny, strechy a komínu -tmelenie špár, pretmelenie špár a okenných rámov -čistenie žľabu, náter žľabu montáž odvodu -montáž reklamných prvkov montáž...

Cena: 1,00 € » Detail inzerátu

08.12.2019 - 19:08:49 | ponuka

Predám Hliníkové chladiče

Predám Hliníkové chladiče

Predám Hliníkové (Al - aluminium) chladiče. Je ich viac druhov a sú vhodné pre rôzne účely (aj na PC chladenie chipov). Už s tým nepracujem a chcel by som to predať za aspoň niečo keď sa to niekomu hodí budem rád. Na cene sa dohodneme. V prípade záujmu ma prosím kontaktujte . Ďakujem.

Cena: dohodou » Detail inzerátu

08.12.2019 - 17:37:05 | ponuka

Predám nepájivé polia

Predám nepájivé polia

Predám tieto mini nepájivé polia (breadboard). Ja som ich používal pre arduino micro. Polia sa dajú spájať cez drážky a zo spodnej strany sa dajú nalepiť. Je to vhodný nástroj na skúšanie rôznych obvodov bez spájkovania. Cena 1ks je 1€ . V prípade záujmu ma prosím kontaktujte Ďakujem.

Cena: 1,00 € » Detail inzerátu

04.12.2019 - 18:24:04 | ponuka

Predám štetce na kaligrafiu

Predám štetce na kaligrafiu

Predám štetce na kaligrafiu. Používajú sa primárne na písanie čínskych znakom a sú privezené ako suvenír z Číny. Sú ručne robené a v drevenej škatuľke. Sú čisto nové. Cena 15€ príp dohoda. V prípade záujmu ma prosím kontaktujte . Ďakujem.

Cena: dohodou » Detail inzerátu

24.09.2019 - 12:44:40 | ponuka

Online aukcia Art Invest

Online aukcia Art Invest

Diela od: Brunovský, Kľúčik, Hložník, Kudláč a iné na predaj v online aukcii Art Invest. Aukcia končí v nedeľu 6.10. o 20 hod. Online katalóg je zverejnený na našej stránke.

Cena: v texte » Detail inzerátu