kontakt
kontakt
pomocník
pomocník
pravidlá bazáru
pravidlá bazáru
moje inzeráty
moje inzeráty
hľadať inzerát
hľadať inzerát
vložiť inzerat
vložiť inzerát

skrinky na topánky, predsiene bazár

( 3 inzeráty )

skrinky na topánky, predsiene bazár Kategórie skrinky na topánky, predsiene bazár - zobrazuje inzeráty z kategórie skrinky na topánky, predsiene, nábytok inzertného systému TOP-bazár.sk.
14.09.2018 - 06:36:52 | ponuka

Odvezieme starý nábytok v Bratislave

Odvezieme starý nábytok v Bratislave

odvoz starého nábytku, odvoz starých postelí, skríň, odvoz kuchynských liniek, odvoz obývacích zostáv, kresiel, stoličiek, stolov, odvoz kobercov, odvoz jednotlivých kusov nábytku, skriniek, likvidácia šatníkov, likvidácia vstavaných skríň, botníkov, sedacích súprav, gaučov, likvidácia a prevoz ťažkých bremien

Cena: 25,00 € » Detail inzerátu

15.06.2018 - 16:07:51 | ponuka

Predsieňová vintage skrinka

Predsieňová  vintage skrinka

Z originál starého dreveného toaletného stolíka vznikla repasáciou táto vintage skrinka. Spodná časť je pokrytá kameninovou odolnou tapetou, na skrášlenie sú použité sklenené mozaikové štvorčeky. Na objednávku je možné dizajn upraviť podľa želania, každý kus je originál.

Cena: 120,00 € » Detail inzerátu

22.05.2017 - 20:13:17 | ponuka

predám nábytok do predsiene + obklad na stenu

predám nábytok do predsiene + obklad na stenu

Predám nábytok do predsiene pozostávajúci z dvojdielnej a jednodielnej skrine s nádstavcom, malej trojdielnej skrinky s vešiakovou stenou a zrkadlom. Všetko obložené tatranským profilom + samostatný tatranský profil na obloženie steny.

Cena: dohodou » Detail inzerátu