kontakt
kontakt
pomocník
pomocník
pravidlá bazáru
pravidlá bazáru
moje inzeráty
moje inzeráty
hľadať inzerát
hľadať inzerát
vložiť inzerat
vložiť inzerát

klávesnice, myši bazár

( 3 inzeráty )

klávesnice, myši bazár Kategórie klávesnice, myši bazár - zobrazuje inzeráty z kategórie klávesnice, myši, počítače inzertného systému TOP-bazár.sk.
04.02.2021 - 22:42:48 | ponuka

3D optické myši - autíčka

3D optické myši - autíčka

Predám nové 3D optické myšky káblové - Ferrari autíčko - originálny a skvelý darček pre vaše deti ! Myška v tvare športového auta so svietiacimi prednými a zadnými svetlami, tmavými sklami a hliníkovými diskami určite zaujme každého ! Optická myš má k dispozícii 2 štandardné tlačítka s rolovacím koliesko, automatická funkcia úsporného režimu. Skvelá myška a hračka súčasne !

Cena: 5,00 € » Detail inzerátu

09.05.2020 - 15:20:22 | ponuka

Set klávesnica a myš – HP

Set klávesnica a myš – HP

Predám set – úplne novú klávesnicu s lokalizáciou CZ SK a myš optického typu, ktorá všetok pohyb sníma pomocou červeného LED svetla, počet tlačítok 3. Ide o USB set (každá z periférií má USB rozhranie), v čiernom prevedení USB v originálnom balení. Možnosť vyzdvihnutia osobne v Kalinkove (pri Dunajskej Lužnej), príp. zaslania na dobierku (+3,50 eur).

Cena: 21,00 € » Detail inzerátu

08.12.2019 - 12:16:20 | ponuka

Predám hernú PC myš

Predám optickú myš k PC. Značka Cooler Master Devastator III. Myš má nastaviteľné DPI až 2400. Dá sa na nej nastaviť až 7 druhov podsvietení a je vhodná pre ľavákov aj pravákov. Konektor je USB. Pôvodná cena cca 16€ (myška je nová). Cena 10€ prípadne DOHODA. V prípade záujmu ma prosím kontaktujte. Ďakujem.

Cena: dohodou » Detail inzerátu